27 Noviembre 2018 |
17h00 | CSM Târgoviste (ROU) | 0 - 3 (23-25, 21-25, 24-26) | Galatasaray Istanbul (TUR) |
17h00 | Khimik Yuzhny Odessa (UKR) | 3 - 1 (28-26, 20-25, 25-15, 25-23) | Swietelsky Bekescsabai (HUN) |
28 Noviembre 2018 |
18h00 | Nova Branik Maribor (SLO) | 0 - 3 (20-25, 23-25, 22-25) | Yenisei Krasnoyarsk (RUS) |
18h00 | TJ Ostrava (CZE) | 3 - 2 (28-26, 16-25, 18-25, 25-15, 15-9) | UVC Graz (AUT) |
19h00 | Zeleznicar Lajkovac (SRB) | 3 - 3 (25-20, 22-25, 21-25, 25-13, 10-15) | Stiinta Bacau (ROU) |
20h00 | TS Volley Düdingen (SUI) | 1 - 3 (27-29, 25-14, 19-25, 22-25) | NRK Nyíregyháza (HUN) |
20h00 | Førde VBK (NOR) | Aplazado | Saint-Raphaël (FRA) |
20h30 | Busto Arsizio (ITA) | 3 - 2 (25-21, 24-26, 25-22, 23-25, 15-10) | Dresdner SC (GER) |
20h30 | VC Oudegem (BEL) | 3 - 1 (25-20, 25-17, 25-27, 25-15) | Sm'Aesch Pfeffingen (SUI) |
29 Noviembre 2018 |
16h00 | Levski Siconco Sofia (BUL) | 0 - 3 (18-25, 18-25, 16-25) | VK Prostejov (CZE) |
18h00 | LP Viesti Salo (FIN) | 1 - 3 (25-23, 21-25, 17-25, 22-25) | Asterix Avo Beveren (BEL) |
4 Diciembre 2018 |
17h00 | Galatasaray Istanbul (TUR) | 3 - 0 (25-22, 25-19, 25-16) | CSM Târgoviste (ROU) |
5 Diciembre 2018 |
13h00 | Yenisei Krasnoyarsk (RUS) | 3 - 0 (26-24, 25-19, 25-13) | Nova Branik Maribor (SLO) |
16h00 | Stiinta Bacau (ROU) | 3 - 0 (25-19, 25-21, 25-16) | Zeleznicar Lajkovac (SRB) |
17h00 | VK Prostejov (CZE) | 3 - 0 (25-14, 25-17, 25-15) | Levski Siconco Sofia (BUL) |
18h00 | Swietelsky Bekescsabai (HUN) | 3 - 0 (Set de oro : 15-9) (30-28, 25-15, 25-16) | Khimik Yuzhny Odessa (UKR) |
19h00 | Dresdner SC (GER) | 0 - 3 (24-26, 17-25, 20-25) | Busto Arsizio (ITA) |
19h00 | NRK Nyíregyháza (HUN) | 3 - 0 (25-18, 25-17, 25-14) | TS Volley Düdingen (SUI) |
20h00 | Saint-Raphaël (FRA) | 3 - 0 (25-20, 25-18, 25-12) | Førde VBK (NOR) |
20h00 | Sm'Aesch Pfeffingen (SUI) | 3 - 0 (Set de oro : 15-9) (25-16, 25-14, 25-21) | VC Oudegem (BEL) |
20h30 | Asterix Avo Beveren (BEL) | 3 - 0 (27-25, 25-18, 25-20) | LP Viesti Salo (FIN) |
6 Diciembre 2018 |
19h00 | UVC Graz (AUT) | 3 - 1 (25-23, 20-25, 25-17, 25-23) | TJ Ostrava (CZE) |
18 Diciembre 2018 |
19h00 | ZOK Jedinstvo Brcko (BIH) | 1 - 3 (25-21, 14-25, 17-25, 12-25) | Saint-Raphaël (FRA) |
20h00 | Volley Mulhouse Alsace (FRA) | 3 - 1 (25-19, 25-20, 21-25, 25-19) | NRK Nyíregyháza (HUN) |
19 Diciembre 2018 |
13h00 | Yenisei Krasnoyarsk (RUS) | 3 - 2 (20-25, 25-22, 19-25, 25-23, 15-11) | Galatasaray Istanbul (TUR) |
16h00 | Stiinta Bacau (ROU) | 3 - 2 (25-21, 17-25, 25-14, 17-25, 16-14) | Sliedrecht Sport (NED) |
17h00 | Alba Blaj CSV (ROU) | 3 - 0 (25-16, 25-12, 25-16) | VK Prostejov (CZE) |
19h00 | UVC Graz (AUT) | 0 - 3 (11-25, 21-25, 14-25) | Busto Arsizio (ITA) |
20h00 | Asterix Avo Beveren (BEL) | 1 - 3 (26-28, 25-16, 17-25, 15-25) | VK UP Olomouc (CZE) |
20 Diciembre 2018 |
20h00 | Sm'Aesch Pfeffingen (SUI) | 2 - 3 (14-25, 25-19, 25-22, 21-25, 9-15) | Swietelsky Bekescsabai (HUN) |
22 Enero 2019 |
17h00 | Galatasaray Istanbul (TUR) | 3 - 1 (25-18, 24-26, 25-15, 25-15) | Yenisei Krasnoyarsk (RUS) |
18h00 | VK Prostejov (CZE) | 0 - 3 (25-27, 19-25, 18-25) | Alba Blaj CSV (ROU) |
19h30 | Sliedrecht Sport (NED) | 0 - 3 (20-25, 21-25, 22-25) | Stiinta Bacau (ROU) |
23 Enero 2019 |
18h00 | NRK Nyíregyháza (HUN) | 0 - 3 (19-25, 20-25, 23-25) | Volley Mulhouse Alsace (FRA) |
20h00 | Saint-Raphaël (FRA) | 3 - 0 (27-25, 25-23, 25-18) | ZOK Jedinstvo Brcko (BIH) |
24 Enero 2019 |
18h00 | Swietelsky Bekescsabai (HUN) | 3 - 1 (25-18, 15-25, 25-17, 25-17) | Sm'Aesch Pfeffingen (SUI) |
19h00 | VK UP Olomouc (CZE) | 3 - 1 (25-21, 17-25, 25-13, 25-15) | Asterix Avo Beveren (BEL) |
20h30 | Busto Arsizio (ITA) | 3 - 1 (25-15, 25-12, 23-25, 25-22) | UVC Graz (AUT) |
5 Febrero 2019 |
16h00 | Stiinta Bacau (ROU) | 3 - 2 (25-19, 20-25, 25-21, 24-26, 15-8) | VK UP Olomouc (CZE) |
6 Febrero 2019 |
17h00 | Galatasaray Istanbul (TUR) | 3 - 0 (25-23, 25-20, 25-17) | Alba Blaj CSV (ROU) |
20h30 | Busto Arsizio (ITA) | 3 - 0 (25-22, 25-23, 25-17) | Volley Mulhouse Alsace (FRA) |
7 Febrero 2019 |
17h45 | Swietelsky Bekescsabai (HUN) | 3 - 2 (25-23, 18-25, 24-26, 26-24, 15-10) | Saint-Raphaël (FRA) |
12 Febrero 2019 |
16h00 | Alba Blaj CSV (ROU) | 3 - 0 (Set de oro : 15-5) (25-20, 25-23, 25-16) | Galatasaray Istanbul (TUR) |
18h15 | VK UP Olomouc (CZE) | 2 - 3 (25-21, 25-20, 20-25, 20-25, 16-18) | Stiinta Bacau (ROU) |
13 Febrero 2019 |
20h00 | Saint-Raphaël (FRA) | 0 - 3 (23-25, 23-25, 16-25) | Swietelsky Bekescsabai (HUN) |
14 Febrero 2019 |
19h30 | Volley Mulhouse Alsace (FRA) | 2 - 3 (13-25, 14-25, 25-23, 25-20, 13-15) | Busto Arsizio (ITA) |